Zajęcia taneczne dla kobiet – rodzaje:

POWER LATINO LADIES – to spotkania taneczne które wprowadzają nas w gorący klimat latynoamerykański. Dzięki rytmom takich tańców jak samba, cha-cha-cha, rumba, salsa, jive czy bachata. Zajęcia te to mnóstwo kobiecych ruchów, nauka elegancji i poruszania się z gracją. Budowane są również mini choreografie, początkowo na prostszych tańcach, z czasem na trudniejszych technicznie co pozwala rozwijać pamięć i koordynację.

SALSA/BACHATA/KIZOMBA – to w ostatnich latach bardzo popularne tańce z grupy tańców latynoamerykańskich. Salsa bardziej egzotyczna i „ostra”, co odróżnia ją od innych. Bachata natomiast jest bardziej zmysłowa, delikatniejsza w sowich ruchach. Wywodzi się z Dominikany. Ostatni taniec tych zajęć stanowi najbardziej seksowna i zmysłowa kizomba, w której znaczna większość kroków zawiera charakterystyczne ruchy biodrami. mieszanka różnych stylów, dlatego uważana jest za taniec dość uniwersalny. Na zajęciach tych zaangażujesz całe swoje ciało, bo choć podstawą są nogi i biodra to dodatkowy styl i charakter nadawany jest przez ruchy górnej części ciała. CHWILOWY BRAK ZAJĘĆ!

SEXI DANCE – to zajęcia nastawione na to abyś wydobyła swój naturalny seksapil. Jest to styl w którym kładzie się nacisk na naukę zmysłowych, kobiecych ruchów w rytm zmysłowej i sensualnej muzyki. Takie spotkania, pomogą Ci zbudować pewność siebie i dostrzec swoją atrakcyjność. Tworzone choreografie łączą ze sobą bardzo wiele ruchów z różnych styli, m.in takich jak burleska, taniec brzucha, high heels, salsa czy bachata. CHWILOWY BRAK ZAJĘĆ!

VIDEOCLIP DANCE – coraz popularniejsze zajęcia, na których tańczyć będziemy do nowoczesnej muzyki. Jest to forma tańca „teledyskowego” oparta na stylach takich jak jazz, hip-hop, disco-dance, funky i inne. Zajęcia charakteryzują się dużą dynamiką, rożnorodnością i intensywnością. To na nich możesz poczuć się jak tancerka z grupy Jennifer Lopez czy Beyonce.

CENNIK:

90 zł za miesiąc zajęć / 4 spotkania po 60 minut/ jeden wybrany typ zajęć.
160 zł/ za miesiąc zajęć / 8 spotkań / dwa typy zajęć.
Jeśli miesiąc zawiera tylko 3 tygodnie to opłata jest liczona za 2 miesiące z góry.
Możliwe pojedyncze wejście 30 zł /60 minut.

NOWOŚĆ! Możliwość odrobienia zajęć na dowolnej grupie tego samego tematu.