POWER LATINO LADIES

Power latino ladies to zajęcia wprowadzające nas w gorący klimat latynoamerykański dzięki rytmom takich tańców jak samba, salsa, cha-cha-cha, rumba, jive czy bachata, czyli mnóstwo kobiecych ruchów, nauka elegancji i poruszania się z gracją.

Korzyści?

Zajęcia charakteryzują się dużą dynamicznością, dlatego w łatwy i przyjemny sposób poprawisz swoją kondycję. Na każdym spotkaniu uczymy się nowych kroków i ruchów, a także budujemy co raz to nowsze choreografie. Dzięki temu polepszamy swoją koordynację, orientację przestrzenną oraz poczucie równowagi. W taniec zaangażowane będzie Twoje całe ciało co bardzo pozytywnie wpłynie na elastyczność Twoich stawów, jak również na mięśnie nóg i rąk.

Takie lekcje to świetna forma relaksu i odskocznia od trudów dnia codziennego w gronie samych super babeczek! Gwarantuje, że wyjdziesz z sali odprężona i naładowana pozytywną energią 🙂

Dla kogo?

Zajęcia Power latino ladies zostały stworzone dla kobiet w każdym wieku! Pamiętaj, że taniec nie jest zarezerwowany tylko dla młodych. Niesie zdecydowanie niskie ryzyko kontuzji dlatego polecany jest dla wszystkich chętnych osób.
Tu znajdziesz opis gdzie możesz kupić takie buty -> BUTY TANECZNE

Jaki strój?

Przede wszystkim wygodny! Nie musisz mieć nic specjalnego, czy profesjonalnego. Ważne aby mieć ubrania nie krępujące ruchów oraz wygodne i koniecznie zmienne obuwie. Gdy nauczysz się podstaw możesz pokusić się o zakup obuwia tanecznego, dzięki któremu Twoje stopy będą mogły wykonywać w pełni prawidłowe ruchy dzięki swojej miękkiej i giętkiej podeszwie.

Kiedy i gdzie?

Spotkania odbywają się w Galerii Graffica w siłowni CoolGym.
TERMINY:
Poniedziałki: I grupa 18.30, II grupa 19.30 (obie startują 1 marca!)
Wtorki: 20.15 (brak wolnych miejsc)

Cena?

Karnet miesieczny 4 x 60 minut – 60 zł
Pojedyncze wejście 20 zł

UWAGA! Karnet kupujemy tylko z początkiem miesiąca (najlepiej w pierwszy czwartek miesiąca na zajęciach), później obowiązuje już cena za pojedyncze wejścia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *