—> Formularz do zapisu na kurs <—

Nasz specjalnie zaprojektowany kurs studniówkowy ma na celu dostarczenie Ci niezbędnych umiejętności tanecznych, abyś mógł/mogła z brawurą przetańczyć tę wyjątkową noc. Bez względu na to, czy kiedykolwiek tańczyłeś/aś w parze czy też nie miałeś/aś zbyt wielu takich okazji zapewnimy Ci najlepsze przygotowanie do balu studniówkowego pokazując najbardziej przydatne kroki i figury z tańców użytkowo/imprezowych.

Na zajęciach będziemy skupiać się na takich tańcach jak discofox (2na1) oraz walc wiedeński (walczyk).

Discofox (2na1)

Jednym z tańców, które nauczysz się na naszym kursie studniówkowym, jest Discofox. Jest to jeden z najbardziej uniwersalnych tańców, który pozwoli Ci na zabawę niemal do każdego rodzaju muzyki, tworząc energetyczny i zabawny styl, idealny dla modernistycznej atmosfery studniówkowych balów. Dynamizm i radosna energia Discofox sprawiają, że jest on doskonałym wyborem dla tych, którzy chcą dodać nieco spontaniczności i entuzjazmu do swojego wieczoru. Zawiera niezliczoną liczbę figur i przejść, od prostych po skomplikowane układy, co zapewni brak monotonii w Twoim tańcu.

Walc Wiedeński (Walczyk)

Walc Wiedeński to kolejny taniec, który masz szansę opanować podczas naszego kursu studniówkowego. Jest to taniec – klasyczny, ponadczasowy i pełen elegancji, idealny na studniówkę. Ta zmysłowa i romantyczna forma tańca była niegdyś zarezerwowana dla królewskich balów, a dzisiaj, Wiedeński Walc cieszy się popularnością jako forma otwierania imprez okolicznościowych. Na naszych zajęciach opanujesz krok podstawowy i prosty obrót w prawo. Dzięki nowym umiejętnościom zyskasz pewność siebie na parkiecie podczas swojego balu studniówkowego. Z nami nauczysz się płynności i gracji niezbędnej do tego tańca, co z pewnością zachwyci Twoją partnerkę lub partnera.

—> Formularz do zapisu na kurs <—

Zapisz się już dziś na kurs studniówkowy i zaskocz wszystkich na parkiecie!