Poczuj się dobrze na parkiecie, znajdź kurs tańca dla siebie!

Myślisz o tym aby nauczyć się tańczyć przed jakąś ważną imprezą, weselem znajomych, studniówką? Chcesz podszkolić swoje umiejętności, poznać kolejne kroki i przejścia, a może po prostu lubisz tańczyć i szukasz zajęć odpowiednich dla siebie?

Nauka tańca w formie kursu grupowego to dobry wybór na początek tanecznej przygody. Zapoznasz się na nich z podstawowymi krokami, a także ciekawymi figurami kilku tańców. Nauczysz się prawidłowego trzymania „ramy”, poznasz pierwsze i najważniejsze techniki prowadzenia w parze. Będziesz mieć styczność z różnego rodzaju muzyką i dowiesz się jakie kroki i jaki typ tańca pasuje do danego utworu, a także będziesz mieć okazje popróbować tańca z innymi uczestnikami kursu dzięki zamianie w parach. Kursy tańca to również dobra opcja dla przyszłych Par młodych, które potrzebują podszkolić swoje umiejętności. Możecie sprawdzić, jaki taniec sprawia Wam największą przyjemność oraz łatwość, co stanowi dobrą podpowiedź przy wyborze pierwszego tańca.

Moja szkoła tańca proponuje kilka opcji kursów do wyboru – sprawdź!

Kursy tańca – rodzaje:

  • Kurs tańca użytkowego/weselnego – trwa 10h, zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 1h15′. W programie zajęć zawarte są najpopularniejsze tańce imprezowe takie jak discofox (2na1), discosamba, walczyk oraz poleczka. Ten kurs to nauka tańca od podstaw skierowana do osób początkujących.
  • Weekendowy kurs ekspresowy – to 4,5h tańca w dwa dni! Zajęcia odbywają się w jeden weekend (sob/nd) po 2h15′. Jest to intensywny kurs zawierający podstawy tańca użytkowego/weselnego między innymi w takich tańcach jak discofox (2na1), walczyk, poleczka. Jeśli masz mało czasu na naukę bądź jesteś zbyt zajęty w tygodniu, to będzie idealna propozycja dla Ciebie.
  • Kurs tańca imprezowego – discofox – to 10h zajęć na każdym poziomie zaawansowania, zajęcia odbywają się raz w tygodniu po 1h15′. Jest to taniec który zawiera niezliczoną ilość figur i kombinacji, a jego znajomość pozwala przetańczyć każdą imprezę.
  • Power latino ladies – to zajęcia stałe, przeznaczone tylko dla kobiet, odbywające się raz w tyg po 60 minut. Spotkania wprowadzają nas w gorący klimat latynoamerykański dzięki rytmom takich tańców jak samba, salsa, cha-cha-cha, rumba, jive czy bachata, czyli mnóstwo kobiecych ruchów, nauka elegancji i poruszania się z gracją.

Rozpiskę danych zajęć i zapisów znajdziesz w zakładce HARMONOGRAM

Zajęcia prowadzone są w małych grupach – do 10 PAR na sali!
Aby dany kurs mógł wystartować na zajęcia musi być zapisane minimum 5 Par!
Na zajęcia weź ze sobą zmienne obuwie!

ZAPISY pod numerem tel. 697 842 678 lub przez FB 🙂

Zapraszamy również na lekcje indywidualne jeśli nie chcesz uczyć się tańczyć w grupie.