Wybierz indywidualne lekcje tańca i poczuj się dobrze na parkiecie!

Zależy Ci aby skupić się tylko na jednym wybranym tańcu, bądź stworzyć choreografię? Nie lubisz uczyć się w grupie? A może nie masz partnera/partnerki?

Jest wiele powodów, dla których indywidualne lekcje tańca będą świetnym wyborem. To zdecydowanie najefektywniejsza forma nauki. Jako instruktor mogę poświęcić Parze lub Soliście całą moją uwagę i czas. Na takich spotkaniach nauka tańca jest dokładna, a eliminowanie błędów szybkie. Zdecydowanie łatwiej jest dostosować poziom i formę pracy do danych Osób. To też jedyna możliwość stworzenia indywidualnej choreografii czy też nauki tańca, którego akurat nie ma w programie kursu. To również dobre rozwiązanie na naukę tańca dla osób nie mających partnera/partnerki.

Na lekcjach możesz nauczyć się tańca użytkowego/weselnego, jakim jest discofox (2na1), discosamba, walczyk oraz polka. Można również poznać lub doskonalić tańce latynoamerykańskie, takie jak cha cha cha, samba, salsa, paso doble i jive. Na lekcjach chętnie poznajecie też te bardziej klasyczne tańce, czyli standardowe, jakimi są walc angielski, tango, walc wiedeński, foxtrot oraz quickstep.

Oferta lekcji indywidualnych:

  • lekcja 45 minutowa dla Pary – 90zł
  • lekcja 60 minutowa dla Pary – 110zł
  • pakiet 15 lekcji 60 minutowych dla Pary – 1500 zł

Na lekcje przynosimy obowiązkowo zmienne obuwie jakiekolwiek wygodne. Może być to również obuwie wizytowe, szpilki.

Terminy lekcji ustalane są indywidualnie. Można umawiać się z lekcji na lekcje, bądź zarezerwować z góry więcej terminów. Obowiązuje zasada „kto pierwszy ten lepszy”.

Jeśli zastanawiasz się jeszcze czy wybrać taką formę zajęć czy jednak zdecydować się może na kurs grupowy, to przejdź do wpisu kursy tańca vs lekcje indywidualne

kurs tańca Rzeszów